Jak wygląda kazirodztwo?

Jest zły tylko wtedy, gdy jest zmuszony, a jedna ze stron nie chce. To się nazywa gwałt. Kazirodztwo czy nie, gwałt jest zły. Ale tak długo, jak wszyscy są w tym zgodni, wszyscy inni powinni dbać o własne interesy.

Teraz uprawiałem seks z tatą, odkąd skończyłem 12 lat? Nie pamiętam już zbyt wiele. Mniej więcej.

Mama była, i cytuję, „lodową królową” po moim urodzeniu, więc tata rzadko miał z nią do czynienia po urodzeniu się nas wszystkich.

Nie zrozum mnie źle, mama była cudowna. Kochałam mamę Tata też ją kochał. Ona też go kochała. Byliśmy typową dobrą rodziną. Brak przemocy domowej, problemów itp. Wśród nas. Mieliśmy walki. Mieliśmy więcej szczęśliwych chwil. Dużo rodzinnych więzi i wycieczek.

Odtąd tata nigdy nie był silny. W rzeczywistości był najbardziej kochający i delikatny ze wszystkich, nawet w porównaniu z moimi chłopakami (miałem 3 bfs, w tym mojego obecnego bf). Kocham tatę. Tata mnie kochał.

Czy wpadłem w depresję? Samobójczy? Antyspołeczny? Zwolnienie w szkole? Czy stałem się rozwiązły?

Nie!

Nie chciałem się chwalić, ale byłem konsekwentnym uczniem honorowym, wybranym w radzie studenckiej, aktywnym w naszej siatkarskiej uniwerek i ukończyłem z wyróżnieniem (byłem 2 punkty poniżej naszej liceum Magna Cum Laude). Chodzi mi o to, że kazirodztwo nie zniszczyło mnie ani mojego dzieciństwa.

W rzeczywistości czasami moją nagrodą za zdobycie honoru lub bycie MVP w siatkówce był seks. Proszę bardzo, wiesz, co zainspirowało mnie do doskonałości i świetności w szkole.

Czy to był sekret? Technicznie tak. Ponieważ byliśmy winni? Nie dokładnie. Seks jest prywatną sprawą osobistą, więc nie chwaliliśmy się nim otwarcie i nie rozmawialiśmy.

Byłam dziewczyną super tatusia. Kiedy miałem chłopaków, zarówno mama, jak i tata wiedzieli, ale tata wiedział o wiele więcej. Rozmawiałem z mamą „dziewczynką”.

Tata (i mama i moi bracia) byli tam, kiedy ich potrzebowałem. Byłem tam dla taty, kiedy najbardziej mnie potrzebował. Kazirodztwo NIE zawsze jest złe. Na pewno zdarzają się sytuacje, w których okropny rodzic lub rodzeństwo zmusza się. Ale jak już powiedziałem, najpierw jest to gwałt, a kazirodztwo drugie. Gwałt zawsze się myli. Ludzie powinni zdawać sobie sprawę, że nie wszystkie kazirodztwo to gwałt, a kazirodztwo bez gwałtu nie jest złe. Powinni naprawdę dbać o własny biznes.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.