Co to są światła prywatne?

PrivateDelights (PD) próbuje zostać liderem w społeczności CTS. Oferując udostępniane profile użytkowników, reklamy, recenzje i czaty użytkowników, PD stara się być „punktem kompleksowej obsługi” dla naszej społeczności. PD próbuje zastąpić - a nawet przewyższyć - nieistniejącą już witrynę NightShift (NS).

Format PD jest bardzo prosty. Niewiele dodatków na tej stronie. „Oferty” reklamowe są bardzo podobne do tych z NS. Zdjęcia, podstawowe informacje kontaktowe, stawki i inne informacje są łatwo dostępne dla użytkowników. Jedną z lepszych funkcji jest lista „Nie” rzeczy, których dostawca nie zrobi.

Recenzje są celowo bardzo waniliowe, bez zbytniego szczegółowości. Jest to całkowicie do przyjęcia, chociaż niektórzy użytkownicy mogą preferować bardziej graficzne i szczegółowe recenzje.
PD ma również zestaw pokoi czatowych dostępnych za pośrednictwem aplikacji / strony internetowej Discord. Obejmują one konfiguracje tylko dla dostawców, tylko dla klientów oraz wspólny obszar do interakcji. Zastąpiły one część społecznościowego forum na poprzedniej stronie, ale tylko w ograniczonym zakresie. PD będzie tworzyło nowe fora bezpośrednio na swojej stronie internetowej, choć okaże się, jak się sprawdzi.

Funkcja wyszukiwania na PD była początkowo nieco kłopotliwa, ale stała się bardziej użyteczna. Ale nie ma kompleksowego zestawu filtrów, które pozwolą użytkownikom precyzyjnie określić, czego szukają.

PD próbuje być znacznie większy niż jego poprzednik NS. Działa na rzecz prawdziwie krajowego zasięgu. Jest to znaczący krok naprzód w stosunku do NS, który był najbardziej przydatny w Północnej Kalifornii i nie miał żadnego realnego zasięgu poza Kalifornią (z wyjątkiem Reno i Las Vegas). Witryna krajowa jest znacznie lepsza niż witryna regionalna, jeśli chodzi o reklamę, zwłaszcza biorąc pod uwagę liczbę dostawców, którzy podróżują do wielu stanów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.