Co to jest relacja AMWF?

Akronim ten służy do opisania związku i reprezentuje wyrażenie „azjatycki biały mężczyzna”.

Niektóre porady dla tego rodzaju par to próba zrozumienia ich kultur i ich integracji, a także poszukiwanie wsparcia w przezwyciężeniu bariery językowej i utrzymaniu uczuć.

Aby używać tego terminu, należy zachować szacunek, aby uniknąć stereotypów i rasizmu.

Komentarz

  • Związek azjatyckich mężczyzn i białych kobiet. Mniejszy, ale bardziej zrównoważony odpowiednik WMAF (biały mężczyzna i azjatycka kobieta). Zamiast żenić się z seksualnym fetyszyzmem, rasą i prestiżem, większość związków AMWF opiera się na miłości, szacunku i byciu równymi partnerami. To dwie pewne siebie osoby wiosłujące przeciwko nurtom zinstytucjonalizowanego rasizmu.

    Większość par AMWF ma równy poziom wykształcenia i przynosi podobne dochody. W rezultacie dzieci hapa AMWF są również bardziej zrównoważone. Synowie Hapa z AMWF widzą dobrze wykształconego i odpowiedzialnego wzór do naśladowania w azjatyckich ojcach, a córki hapa widzą silną, niezależną i postępową kobietę w swoich białych matkach.

    Jest taki powszechnie rozpowszechniony mit, który ostatnio został rozpowszechniony w amerykańskim społeczeństwie, że biali mężczyźni postępują zgodnie z jakimś „azjatyckim fetyszem”, który jest produktem ubocznym postkolonialnej historii tego kraju, co prowadzi do skłonności (przez białych mężczyzn) do dziś azjatyckich dziewcząt ... Nie kupuję tego W końcu co z drugą połową związku? Nawet jeśli wszystkie te badziewie były prawdą, jak to by tłumaczyło, dlaczego azjatycka dziewczyna chciałaby spotykać się z białym mężczyzną? Czy ona nie jest niezależnym aktorem w tym równaniu? Czy jest jakiś postmodernistyczny psychobab, który tłumaczy utajone pragnienie umawiania się z kimś, kto rzekomo reprezentuje byłego mistrza kolonialnego?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.