Co znaczy „pepega”?

Pepega (wymawiane „peh-peyguh”) to Twitch Emote z zniekształconym wizerunkiem Pepe the Frog, który jest ironicznie wyrażany, że coś jest głupie i często towarzyszy mu pejoratywny slang „retard” i słowa „FOR SAN” w odniesienie do streamera Twitcha Forsena. W trybie online emotka jest często publikowana w czatach Twitcha i podreddicie / r / forsen.

Komentarz

 • Pepega (wymawiane jako „peh-peyguh”) to Twitch Emote z zniekształconym wizerunkiem Pepe the Frog, który jest ironicznie wyrażany, że coś jest głupie i często towarzyszy mu slogan pejoratywny opisujący osobę z niepełnosprawnością umysłową i słowa „FOR SAN” w odniesieniu do streamera Twitcha Forsen. W trybie online emotka jest często publikowana w czatach Twitcha i podreddicie / r / forsen.

  8 kwietnia 2018 r. W rozmowie na Discord użytkownik adew opublikował pierwsze znane użycie emotki Pepega (pokazane poniżej, po lewej). Wygląda na to, że nazwa „pepega” pochodzi od próby opublikowania memu przez Adew, ale z pominięciem drugiego jelita grubego (pokazanego poniżej, po prawej).

  Pepega - nie bądź jednym z nich

  Wymowa „peh-pehgah” Pepega to zniekształcony obraz żaby Pepe. Chociaż historia Pepe jest zbyt długa i obrzydliwa, aby ją tu opisać, prawdopodobnie nie potrzebujesz kontekstu, aby zrozumieć, jak korzystać z Pepegi.

  Pepega została stworzona przez użytkownika Discorda o nazwie Adew i dodana do FrankerFacez (pakiet rozszerzeń Twitcha dla emotikonów) tego samego dnia, 8 kwietnia 2018 r. Pepega jest najbliżej spokrewniony z Forsenem, a po nim często pojawia się emotka rogu i niektóre wersje „ for san ”jako sposób na wyśmiewanie się z streamera.

  Pepega to pejoratyw. Wiele osób używa go w znaczeniu tego samego, co slur dla osób z upośledzeniem umysłowym (słowo „r”). Pepega jest często spamowany na czacie, gdy streamer robi coś głupiego lub zawstydzającego, na przykład utraty łatwego zabicia lub śmierci. Ulubieniec trolli i streamerów z historycznie toksycznymi rozmowami.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.