Co to jest Gelbooru?

Gelbooru to japońska strona hentai, ta strona internetowa zawiera miliony zdjęć japońskich zdjęć dziewcząt. Miliony odwiedzających odwiedzają tę stronę i oglądają te zdjęcia. ma własne forum do dyskusji, ponadto istnieją różne rodzaje kategorii, które pokazują różne wyniki. każdy może tutaj utworzyć konto i uzyskać dostęp do bezpłatnych zdjęć, aby utworzyć bezpłatne konto, użytkownik musi się zarejestrować. Użytkownik może zarejestrować się za pomocą konta Facebook lub Google i uzyskać dostęp. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z tych informacji.

Komentarz

 • Gelbooru jest jednym z największych dostępnych hentai i bezpiecznych zasobów graficznych! ... Znacznie lepsza alternatywa dla obsługiwanej przez użytkownika strony z hentai / anime, Danbooru. ... - Na Gelbooru są tysiące zdjęć shotacon i lolicon, podczas gdy na Danbooru nie ma ich prawie wcale
 • Jest to znacznie lepsza alternatywa dla obsługiwanej przez użytkownika strony z hentai / anime, Danbooru.

  Mógłbym napisać kilka akapitów o tym, dlaczego Gelbooru jest lepszy od Danbooru. Jednak większość ludzi, z którymi rozmawiam, uważa, że jest lepsza z tych kilku powodów:
  Konto z pełnym dostępem (lub dowolne konto, jeśli chodzi o tę kwestię) nie jest wymagane do wyszukiwania więcej niż dwóch tagów jednocześnie (na przykład możesz przeszukiwać „blond_hair kucyk plaża beach_ball uśmiech Ice_cream” na Gelbooru, podczas gdy możesz przeszukiwać tylko „blonde_hair kucyk ”na Danbooru bez konta).
  Dostępnych jest więcej tagów do przeszukiwania.
  Na Gelbooru są tysiące zdjęć shoticon i lolicon, podczas gdy na Danbooru nie ma ich prawie wcale.
  Zazwyczaj występuje mniej przestojów i opóźnień w konserwacji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.