Kontroler linku zwrotnego - bezpłatne narzędzie do sprawdzania linku zwrotnego

Wysokiej jakości linki mogą pomóc pokonać konkurencję dzięki zwiększonemu ruchowi. Dzięki naszemu narzędziu do sprawdzania linków wstecznych możesz łatwo monitorować linki wsteczne dla określonej domeny.

UZYSKAJ SZCZEGÓŁOWĄ ANALIZĘ SWOICH POWRÓT - SZYBKO?
Linki zwrotne wraz z zawartością stanowią najważniejsze czynniki, które wpływają na skuteczność twoich stron na stronach wyników wyszukiwania (SERP).

Jeśli to ci coś mówi, powinno być tak, że linki zwrotne są bardzo ważne i powinny być traktowane.

Traktowanie linków zwrotnych witryny z najwyższą wartością, na jaką zasługują, zaczyna się od wyobrażenia sobie, jak wygląda Twój profil linków zwrotnych. Innymi słowy, musiałbyś przeanalizować swoje linki zwrotne, aby wiedzieć, gdzie jesteś i następny poziom, na który powinieneś go zabrać.

I tu właśnie pojawia się bezpłatne narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych.

O BACKLINK CHECKER BY MAŁE NARZĘDZIA SEO
Nasze bezpłatne narzędzie do tworzenia linków zwrotnych służy do przeprowadzenia dokładnej analizy linków zwrotnych Twojej witryny.

Chociaż opracowany przez Small SEO Tools (SST), ten darmowy analizator linków zwrotnych jest w pełni zintegrowany z silnikiem Ahrefs, aby pobrać i wyświetlić szczegółowy raport linków zwrotnych dla dowolnej aktywnej witryny lub strony internetowej.

Za pomocą tego narzędzia będziesz w stanie:

Odkryj i śledź, skąd pochodzą Twoje linki zwrotne
Wykonaj analizę linku zwrotnego i audyt dla dowolnej witryny
Zbadaj swoje najlepiej działające treści
Zobacz, które słowa kluczowe lub strony przynoszą najwięcej linków
Znajdź najcenniejsze linki zwrotne konkurencji i sprawdź ich profil, aby wykryć wzorce i możliwe możliwości tworzenia linków.
Jakie konkretne dane możesz wykopać za pomocą tego narzędzia?

Cóż, ponieważ analiza linków zwrotnych jest zintegrowana z Ahrefs, aby zapewnić najlepsze wyniki, narzędzie to więcej niż tylko wyświetlanie listy linków zwrotnych witryny.

Pokazuje adres URL konkretnej strony, która prowadzi do Twojej witryny.
Pokazuje dokładny tekst kotwicy użyty w łączu z powrotem.
Pokazuje ocenę domeny Ahref domeny prowadzącej do Twojej witryny.
Pokazuje typ linku (to znaczy, czy jest to Nofollow, czy Follow).
Pokazuje opcję sprawdzenia oceny adresu URL witryny Ahrefs, która łączy się z powrotem.
Ale to nie wszystko. Aby Ci pomóc, nasze bezpłatne narzędzie do tworzenia linków zwrotnych pokazuje kilka bardziej odpowiednich danych, w tym:

Ranga Ahref witryny
Wynik Ahrefs DR witryny (ocena domeny)
Łączna liczba linków zwrotnych do Twojej witryny
Łączna liczba domen odsyłających do Twojej witryny
Organiczne słowa kluczowe
Ruch organiczny
Liczba linków Dofollow w Twojej witrynie
Liczba linków Nofollow w Twojej witrynie
Łączna liczba odsyłających adresów IP
I zgadnij co: otrzymujesz WSZYSTKIE z nich ZA DARMO.

Wstępny raport wygenerowany za pomocą narzędzia Sprawdzanie linków jest często ograniczony do 100 najlepszych linków wskazujących twoją domenę - gdzie pokazuje jeden link na domenę - ale możesz kliknąć dalej, aby wyświetlić wszystkie linki.

JAK KORZYSTAĆ Z NASZYCH DARMOWYCH NARZĘDZI DO KONTROLERA WSTECZ
Nasze narzędzie jest niezwykle łatwe w użyciu. Nie musisz być technikiem ani ekspertem od SEO, aby z niego korzystać. W rzeczywistości wymaga tylko trzech prostych kroków:

Krok # 1: Wejdź na tę stronę, na której już jesteś.

Krok # 2: W odpowiednim miejscu wprowadź swój adres URL. Może to być główna domena prowadząca do strony głównej witryny lub adresu URL konkretnej strony, np. Strony produktu lub adresu URL postu na blogu. Możesz wybrać, czy narzędzie ma wyświetlać zewnętrzne linki prowadzące do wszystkich stron w domenie, czy do tej pojedynczej strony, która jest właścicielem wprowadzonego adresu URL.

Krok # 3: Kliknij przycisk „Check Backlink”. Twoja konkretna prośba może wymagać wypełnienia CAPTCHA. Jeśli tak, to śmiało. Po wykonaniu powyższych trzech kroków narzędzie natychmiast wyświetli wyniki - wraz ze wszystkimi danymi omówionymi w powyższej sekcji. Możesz pobrać raport, jeśli chcesz.

Większość innych kontrolerów linków zwrotnych pokazuje tylko kilka wyników (powiedzmy 10) na stronie. Ale nasz moduł sprawdzania łączy może pokazać 100 najlepszych linków zwrotnych do jednego adresu URL. I masz opcję, aby wyświetlić więcej.

Jak wspomniano wcześniej, nasze narzędzie NIE TYLKO wyświetla linki zwrotne. Gromadzi także i wyświetla inne istotne dane, jak pokazaliśmy w powyższej sekcji.

CO ZROBIĆ Z INFORMACJĄ
Więc po uzyskaniu wszystkich tych szczegółów linku, co powinieneś z nimi zrobić?

Oto pięć najlepszych pomysłów:

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek: Poprawa SEO jest prawdopodobnie najbardziej opłacalną rzeczą, jaką możesz zrobić z linkami zwrotnymi. Informacje, które udostępnia nasze internetowe narzędzie do linków zwrotnych, pomogą Ci zobaczyć, jak najlepiej poprawić profil linków zwrotnych w celu uzyskania wyższych wyników wyszukiwania i zwiększenia ruchu związanego z wyszukiwaniem.

Odzyskiwanie utraconych linków: dzięki informacjom dostarczonym przez nasze narzędzie możesz znaleźć i odebrać utracone linki. Spójrz na 404 strony zawierające linki przychodzące. Użycie przekierowania 301 pomoże zapewnić, że osoby odwiedzające Twoją witrynę i pająki wyszukiwarek zostaną przekierowane na właściwą stronę.

Audyt łącza zwrotnego konkurenta: przeanalizuj profil łącza konkurentów i poszukaj okazji, które mogą pomóc w ulepszeniu własnego budowania linków i wydajności wyszukiwania. Ilekroć przeprowadzasz sprawdzenie lub audyt łącza zwrotnego konkurencji, musisz również
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.