Video Downloader - bezpłatne narzędzie do pobierania online

POBIERZ SWOJE ULUBIONE FILMY Z ŁATWOŚCIĄ - ZA DARMO!
Co minutę setki godzin filmów są przesyłane na platformy udostępniania wideo. Codziennie 8 miliardów filmów ogląda 8 na 10 osób w wieku 18–49 lat.

Pomimo tego ogromnego użycia witryny do udostępniania filmów są dość ograniczone, jeśli chodzi o pobieranie filmów z serwisów społecznościowych i aplikacji, w tym Facebooka i Instagrama.

Powód? Chcą tylko, aby użytkownicy oglądali filmy w witrynie i nie pobierali ich. Ich pomysłem jest zachęcanie ludzi do powrotu. Zwiększa to liczbę wyświetleń / kliknięć reklam (ich główny strumień dochodów) i zwiększa zaangażowanie.

Ale tak wiele osób często chce pobrać swoje ulubione filmy. Google to rozpoznaje i zapewnia raczej szczątkowe rozwiązanie problemu.

Ale poczekaj, czy nie wolałbyś mieć systemu, który pozwala pobierać ŻADNE filmy bez żadnych ograniczeń?

Cóż, teraz masz!

Dzięki naszemu narzędziu do pobierania filmów pobieranie wybranych filmów z różnych stron internetowych nie może być lepsze ani łatwiejsze.

O POBIERACZU WIDEO
Video Downloader [firmy Small SEO Tools] to bezpłatne narzędzie internetowe, które pozwala pobierać i konwertować filmy online, dzięki czemu można je oglądać w dowolnym momencie, nawet bez połączenia z Internetem.

To narzędzie zostało zbudowane tak, aby było łatwe w użyciu i szybkie. Video Downloader został również zaprojektowany, aby zaoszczędzić dużo przepustowości podczas pobierania ulubionych filmów.

W połączeniu z tym nasze narzędzie obsługuje błyskawiczne pobieranie wielu strumieni i umożliwia zapisanie kilku filmów w oryginalnej jakości w ciągu kilku sekund.

JAK KORZYSTAĆ Z NASZEGO POBIERANIA WIDEO
Dzięki przyjaznemu interfejsowi Video Downloader jest bardzo łatwy w użyciu. Oto kroki:

Krok 1: Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować adres URL filmu, który chcesz pobrać.
Krok 2: W powyższym obszarze narzędzia wklej adres URL w odpowiednim miejscu.
Krok # 3: Kliknij przycisk „Pobierz wideo”.
Następnie otrzymasz wyniki w ciągu kilku sekund z opcją bezpłatnego zapisania wideo na komputerze lub smartfonie.

CZY PRAWO DO POBRANIA FILMÓW JEST PRAWNE?
Jednym z problemów, który często pojawia się w przypadku pobierania filmów z Facebooka, Instagrama lub innej platformy mediów społecznościowych, jest to, czy pobieranie filmów jest legalne.

Są dwie strony:

W przypadku problemów związanych z prawami autorskimi, dopóki pobierasz film na własny użytek offline, prawdopodobnie nie robisz nic nielegalnego. Uważamy jednak, że powinien istnieć wyjątek dla zastosowań komercyjnych.

WAŻNE: NIE obsługujemy pobierania filmów chronionych prawem autorskim innych osób do użytku w celach komercyjnych i nie do tego służy to narzędzie.

Ale jeśli chodzi o warunki Google, odejdziesz od pierwotnego zapotrzebowania Google, jeśli pobierzesz filmy do obejrzenia online.

Dlatego:

Oglądanie filmów offline zabiera pieniądze z kieszeni Google. Może także zabrać pieniądze z portfeli twórców wideo (z wyjątkiem filmów niepieniężnych).

Witryny do udostępniania wideo wyświetlają różne rodzaje reklam, w tym reklamy przed filmem i reklamy przerywające. W ten sposób zarabiają pieniądze, a niektórzy wnoszą wkład, tak też zarabiają.

Ideą Google jest udostępnianie bezpłatnych filmów o wysokiej jakości, podczas gdy Ty kolejno oglądasz lub klikasz reklamy. Jeśli pobierasz filmy do obejrzenia offline, nie dotrzymujesz końca umowy.

Ale masz swoje powody, prawda?

W niektórych kręgach bardziej pomocne jest pobranie filmu niż wielokrotne wracanie do tej samej witryny.

Na przykład możesz pobierać filmy z Facebooka do celów e-learningu. Obecnie wiele szkół wyższych i uniwersytetów zachęca do korzystania z e-learningu, a udostępnianie wideo jest bardzo istotnym elementem w tej dziedzinie. Możesz użyć narzędzia do pobierania wideo, takiego jak nasze, aby pobrać filmy e-learningowe i ponownie je oglądać tyle razy, ile chcesz, bez marnowania danych w kółko.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.