Wyszukiwanie obrazu wstecznego - Znajdź podobne zdjęcia online

JAK PROWADZIĆ WYSZUKIWANIE ZDJĘĆ ODWRÓCONYCH?
Narzędzie wyszukiwania obrazu wstecznego na naszej stronie daje trzy możliwości przeprowadzenia wyszukiwania obrazu. To zaawansowane narzędzie do wyszukiwania obrazów nie ogranicza się tylko do jednego sposobu działania. Możesz to zrobić przez:

Wprowadzanie adresu URL obrazu
Przesyłanie obrazu
Wyszukiwanie za pomocą słowa kluczowego
JAK ODWRÓCIĆ WYSZUKIWANIE OBRAZU ZA POMOCĄ TELEFONU I KOMPUTERA
Przez większość czasu ludzie napotykają ograniczenia w korzystaniu z niektórych usług online, do których można uzyskać dostęp wyłącznie za pomocą komputera stacjonarnego. Nie jest tak jednak w przypadku naszego narzędzia do wyszukiwania wstecznego. Podobnie jak w przypadku wyszukiwania wstecznego Google na komputerze, wyszukiwanie według obrazu w telefonie odbywa się również w podobny sposób. Bez względu na to, jakiego urządzenia używasz do wyszukiwania, nigdy nie napotkasz problemów ze zgodnością podczas korzystania z tego narzędzia.

Wyszukiwanie obrazu wstecznego na telefonie
Stworzyliśmy to narzędzie na tej stronie dla wszystkich urządzeń. Wyszukiwania grafiki Google na telefonie można dokonać na dowolnym smartfonie i tablecie z Androidem i iOS. Omówmy oba:

Wyszukiwanie obrazów na telefonie z Androidem lub iOS
Czy otrzymałeś zdjęcie od znajomego na telefon z Androidem i nie wiesz o tym ani słowa? Nie martw się! Możesz wyszukiwać obrazowo na Androidzie, nie będziesz miał żadnych niedogodności podczas korzystania z naszego narzędzia z urządzeń z Androidem.

Wyszukiwarka obrazów Google na iOS działa również podobnie jak na telefonie z Androidem. Korzystając z Safari lub dowolnej innej przeglądarki, możesz uzyskać dostęp do wyszukiwania Google według obrazu na iPhonie i znaleźć podobne zdjęcia w ciągu kilku sekund.

Wyszukiwanie obrazu do tyłu za pomocą komputera
Czy jesteś zainteresowany znalezieniem oryginalnego źródła obrazu znalezionego na stronie internetowej? Możesz google odwrócić wyszukiwanie obrazu na komputerze w krótkim czasie. Możesz wykonać to zadanie w systemach Windows i Mac, więc omówmy je:

Wyszukiwanie obrazów na pulpicie: Window vs Mac
Wyszukiwanie obrazów na pulpicie jest łatwym zadaniem, które umożliwia przesłanie obrazu z urządzenia komputerowego i pamięci w chmurze. Wystarczy otworzyć przeglądarkę z dowolnego systemu operacyjnego Windows na dowolnym komputerze. Możesz przeciągnąć i upuścić obraz na tym narzędziu, i to oczywiście najszybszy sposób.

Kiedy wszystkie urządzenia są objęte ochroną, w jaki sposób użytkownicy komputerów Mac mogą być zniechęceni? Tak! Wyszukiwanie obrazów na komputerze Mac działa podobnie w przeglądarce otwartej na urządzeniu Mac. To narzędzie internetowe jest przeznaczone dla wszystkich na całym świecie, niezależnie od używanego urządzenia.

WYSZUKIWANIE ZDJĘĆ ODWRÓCONYCH PROSTE!
Wyszukiwanie jest prawie ustandaryzowane!

Jeśli chcesz uzyskać informacje o najsłodszych psach na naszej planecie, wystarczy, że wpiszesz hasło „10 najładniejszych, najbardziej uroczych i niesamowicie przepięknych szczeniąt”, a wyszukiwarka zwróci najlepsze znalezione wyniki, prawda?

Co jeśli w innym scenariuszu znalazłeś zdjęcie naprawdę uroczego psa, którego tak bardzo podziwiałeś?

Powiedzmy, że nic o tym nie wiesz, więc chciałeś znaleźć informacje na temat szczeniaka, a nawet znaleźć więcej jego zdjęć.

Jak byś szukał informacji?

Przydaje się tutaj wyszukiwanie grafiki.

CO TO JEST WYSZUKIWANIE ZDJĘĆ ODWRÓCONYCH I JAK DZIAŁA WYSZUKIWANIE ZDJĘĆ?
Mówiąc wprost, podobne wyszukiwanie obrazów jest rodzajem wyszukiwania online, w którym przesyłasz obraz (zamiast wpisywania słowa kluczowego tekstowego lub głosowego) w celu znalezienia informacji na podstawie zapytania.

Dzięki Google Images możesz szybko odkrywać podobne wizualnie obrazy z całej sieci i uzyskiwać względne informacje na temat zdjęcia, w tym obiektów lub miejsc w nim, oraz ich metadanych, takich jak nazwa obiektu.

Na przykład, jeśli przesłałeś zdjęcie naszego uroczego szczeniaka powyżej, silnik zwróci coś takiego:

Sekcja wprowadzania wyszukiwania grafiki
Mówiąc technicznie, wyszukiwanie wstecznego obrazu działa przy użyciu techniki zapytania o nazwie pobieranie obrazów oparte na treści (CBIR) - znanej również jako zapytanie według zawartości obrazu (QBIC) i wyszukiwania informacji wizualnych na podstawie zawartości (CBVIR) - w celu zastosowania wizji komputerowej w wyszukiwaniu cyfrowe obrazy z Internetu oparte na modelach matematycznych. Tak jest w przypadku wyszukiwania Google według obrazu. Aby pobrać informacje, przykładowy obraz formułuje zapytanie, eliminując w ten sposób potrzebę odgadywania słów kluczowych przez użytkownika. Przeczytaj resztę na temat wyszukiwania wstecznego obrazu.

Istnieje wiele szczegółów technicznych odwracania wyszukiwania zdjęć, ale nie trzeba się nimi nudzić. Spójrzmy raczej na to, co możesz osiągnąć dzięki wyszukiwaniu zdjęć.

CO MOŻESZ ZROBIĆ Z SILNIKIEM WYSZUKIWANIA ZDJĘĆ
Możesz zrobić wiele wspaniałych rzeczy za pomocą wyszukiwania zdjęć odwrotnych, ale oto kilka:

Dowiedz się więcej o obiekcie obrazu
Pamiętasz naszego uroczego szczeniaka? Poprzez przegląd wstecznego obrazu w końcu ustaliliśmy, że szczeniak to rasa Shiba Inu, która jest najmniejszą z sześciu oryginalnych i wyraźnych ras szpiców psów pochodzących z Japonii. Odkryliśmy również, że ta urocza mała rzecz jest dość zwinna, że ​​radzi sobie bardzo dobrze nawet na górzystym terenie.

Znajdź wizualnie podobne obrazy
Myślisz, że potrzebujesz prawie tego samego obrazu, ale z różnymi stylami? Meta wyszukiwania wstecznego obrazu Google pozwala odkryć podobne wizualnie lub pokrewne obrazy do przykładowego.

Znajdź oryginalne źródła obrazów
Jeśli chcesz znaleźć źródło obrazu, które da odpowiednie uznanie właścicielowi obrazu, ale z trudem odkryjesz, kto jest oryginalnym twórcą, to narzędzie do wyszukiwania źródła obrazu jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego zapytania.

Znajdź plagiatowe zdjęcia
Osoby przenoszące zdjęcia mogą myśleć, że są inteligentne, ale przesyłanie wyszukiwania obrazów Google czyni cię mądrzejszym! Jeśli masz wiele oryginalnych zdjęć i chcesz wiedzieć, czy ktoś ich używa bez Twojej zgody lub udzielając kredytów, to narzędzie do odwracania obrazów Google jest Twoim nowym kumplem. Będziesz nawet mógł zobaczyć, ile innych stron ma twój obraz.

Utwórz możliwości linku zwrotnego
Nie używaj tylko narzędzia do wyszukiwania zdjęć, aby znaleźć osoby, które korzystają z twoich zdjęć bez przypisywania kredytów, poproś ich, aby wspomniały o tobie jako autorze i powróciły do ​​Twojej strony. Idealne dla SEO!

Identyfikuj osoby, miejsca i produkty
Masz zdjęcia osób, miejsc lub produktów, których nie znasz? Bez obaw! Po prostu prześlij je, a wyszukiwanie zdjęć w odwrotnej kolejności pomoże Ci je zidentyfikować, o ile w Internecie będą identyczne obrazy lub informacje.

Odkryj więcej wersji konkretnego obrazu
Być może twoja obecna wersja obrazu nie wykonuje zadania. Dzięki odwrotnemu wyszukiwaniu obrazów możesz uzyskać więcej wersji konkretnego obrazu, niezależnie od tego, czy oznacza to inny rozmiar, format, czy taki, który nie jest tak rozmazany.

Wykryj fałszywe konta
Myślisz, że jesteś zbyt słodki i ktoś może używać Twojego zdjęcia na fałszywym koncie w mediach społecznościowych? Pozwól, aby wyszukiwanie wstecznego obrazu pomogło utrzymać twoją osobistą reputację w czystości, a jeśli uważasz, że padniesz ofiarą sumowania, a ktoś inny używa fałszywej tożsamości na koncie w mediach społecznościowych. Wykonywanie wyszukiwania obrazów oszusta wstecznego za pomocą narzędzia do wyszukiwania zdjęć wstecznych może ujawnić prawdziwą osobę.

JAK KORZYSTAĆ Z NARZĘDZIA WYSZUKIWANIA ODWRÓCONEGO PRZEZ SMALLSEOTOOLS
Wyszukiwarka podobnych zdjęć SmallSEOTools to narzędzie do wyszukiwania i rozpoznawania zdjęć. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie wizji komputerowej, rozpoznawania wzorów i wyszukiwania zdjęć.

Nasze narzędzie do wyszukiwania grafiki jest łatwe w użyciu, niezawodne i może wyszukiwać niemal każdy obraz online. Wystarczy, że prześlesz zdjęcie, a nasz wyrafinowany algorytm zwróci natychmiast najlepiej dopasowane obrazy i szczegółowe informacje o tym obrazie, czerpiąc z baz danych Google, Bing i Yandex.

Oto kroki z tym związane:

Przygotuj zdjęcie ze swojego zapytania. Możesz albo przesłać zdjęcia dostępne w swojej bibliotece zdjęć, albo możesz zrobić nowe zdjęcie aparatem telefonu lub przesłać istniejące zdjęcia z usług przechowywania w chmurze, takich jak Dysk Google lub Dropbox. Pierwszym krokiem jest więc przygotowanie zdjęć, które chcesz wyszukać, w jednym z tych miejsc.


Prześlij obraz zapytania, bezpośrednio wklejając adres URL obrazu online lub przesyłając zdjęcia z urządzenia lub wybierając obraz z Dropbox lub Dysku Google. Możesz przesyłać rozszerzenia .JPG, .JPEG, .PNG i .GIF.

Następnie kliknij „Wyszukaj podobny obraz”, aby go uruchomić.

Gdy to zrobisz, nasz super-inteligentny algorytm zrobi resztę, wykopując informacje z Google, Bing i Yandex, aby zwrócić najlepiej dopasowane wyniki obrazu i ich względne szczegóły. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to kliknąć „Sprawdź obrazy”, aby wyświetlić wyniki w oparciu o preferowaną platformę.

znaleźć podobne obrazy
SZANUJEMY NASZYCH UŻYTKOWNIKÓW
Każdy obraz przesłany w naszym narzędziu wyszukiwania obrazów do tyłu jest w 100% bezpieczny. Nie udostępniamy ani nie sprzedajemy żadnych twoich zdjęć, a także nie zapisujemy twoich treści w naszej bazie danych. Możesz więc mieć pewność, że Twoje informacje są w bezpiecznych rękach.

Wszystkie podobne obrazy przedstawione na tej stronie zostały uzyskane za pomocą naszego narzędzia Mobile Image Search. Ale mamy też inne narzędzia, które mogą ci się przydać, takie jak narzędzia Image Resizer i Image Compressor.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.