Kontroler plagiatów - 100% darmowy wykrywacz plagiatów online

Aby użyć tego narzędzia do sprawdzania plagiatu, skopiuj i wklej treść w polu poniżej, a następnie kliknij duży niebieski przycisk z napisem „Sprawdź plagiat!” następnie usiądź i obserwuj, jak twój artykuł jest skanowany w poszukiwaniu zduplikowanych treści.

Lista kluczowych funkcji:

1. Miliardy stron internetowych
To narzędzie ma możliwość sprawdzenia plagiatu poprzez dopasowanie zawartości do miliardów stron internetowych. Po przesłaniu treści zostanie ona automatycznie uruchomiona w stosunku do wszystkich istniejących treści w Internecie w ciągu kilku sekund, dzięki czemu jest to najbardziej wyrafinowany, a jednocześnie najszybszy skaner plagiatów, jaki kiedykolwiek spotkałeś w swoim życiu.

2. Funkcja automatycznego przepisywania
Ma opcję automatycznego przepisywania zawartości, którą na nim uruchomisz, jednym kliknięciem. Jeśli treść zawiera plagiat, wystarczy, że klikniesz opcję przepisania, a przejdziesz do naszego narzędzia do automatycznego parafowania, w którym zawartość zostanie natychmiast zaktualizowana. Jest to wbudowana funkcja dostępna bezpośrednio w narzędziu, całkowicie za darmo.

3. Wiele formatów dokumentów
Nasz moduł sprawdzania podobieństwa umożliwia przesyłanie różnych formatów dokumentów, w tym .doc, .docx, .txt, .tex, .rtf, .odt i .pdf. Oznacza to, że nie ma znaczenia, jaki format ma twoja treść, dopóki jest ona cyfrowa, nasze narzędzie wykona resztę pracy.

4. Integracja adresów URL
Dzięki temu darmowemu narzędziu do testowania plagiatów online możesz nie tylko przesyłać różne formaty dokumentów, ale możesz także sprawdzić plagiat za pomocą adresu URL witryny. Po prostu wpisz adres URL strony i kliknij przycisk „Sprawdź plagiat” i możesz zacząć.

5. Opcja raportowania
Nasz silnik antyplagiatowy jest wyposażony w opcję raportowania, która pozwala pobrać raport z uruchomionego wyszukiwania plagiatów. Oznacza to, że masz teraz jakieś dowody do przesłania odpowiednim stronom i dokumentację do zachowania. Niesamowite!

Pobierz raport o plagiatach
6. Opcja udostępniania
Co powiesz na opcję udostępniania wygenerowanego raportu o plagiatach? Czy chciałbyś to również WEWNĄTRZ narzędzia? Mamy cię objęte!

Opcja udostępniania
7. Wiele języków
Ta funkcja umożliwia sprawdzenie plagiatu na dokumentach w innych językach niż angielski. Niezależnie od tego, czy Twoje treści są napisane w językach: Přeříží, 日本語, italiano, français, Português, Español, Deutsche, 中文, nasze narzędzie może mówić w Twoim języku.

8. Kompatybilność z chmurą
Żyć w chmurze? Nasz moduł sprawdzania oryginalności jest w stanie sprawdzić zawartość z chmury, w tym Dysk Google i Dropbox. Po prostu wybierz, gdzie Twoje treści znajdują się w chmurze, i wybierz konkretny dokument, który chcesz uruchomić, a nasz moduł sprawdzający prawa autorskie zrobi resztę.

Kompatybilność z chmurą
9. Lokalne przechowywanie
Jeśli treść jest raczej lokalna i znajduje się w pliku na komputerze, możesz przesłać ją bezpośrednio z lokalnego magazynu.

Prześlij pliki
10. Wskaźniki procentowe
Po przesłaniu treści i kliknięciu w celu sprawdzenia plagiatu, nasz moduł sprawdzania duplikacji pokaże w procentach poziomy zarówno plagiatowej, jak i unikalnej zawartości w dokumencie. Na przykład poinformuje Cię, że 82% treści jest unikalne, a 18% jest plagiatem.

11. Wynik oparty na liście, zdanie
Narzędzie nie kończy się na pokazaniu procentowych poziomów plagiatowej i unikalnej treści. Pokazuje również, w formie listy dla łatwego wykrywania, zarówno plagiat (jeśli występuje), jak i unikalne obszary fragmentu zdania po zdaniu. Zdania z plagiatami są pokazane na czerwono, a te wyjątkowe na zielono dla Twojej wygody.

wynik zdania
12. Podświetlony widok dokumentu
Wystarczy jedno kliknięcie, aby zobaczyć wynik w widoku dokumentu, w którym cała treść jest wyświetlana w jednym dokumencie, a plagiatowane materiały są podświetlane na czerwono.

Widok dokumentu
13. Możliwość przeglądania dopasowanych wyników
Bezpośrednio w narzędziu można wyświetlić zawartość zewnętrzną pasującą do czerwonych zdań w dokumencie. Ponadto dodawany jest adres URL zewnętrznej strony internetowej w celu szybkiego i łatwego sprawdzenia zawartości.

Dopasowane wyniki
14. Funkcja porównania jednym kliknięciem
Po uzyskaniu wyników możesz kliknąć przycisk „Porównaj” na dowolnej czerwonej (plagiatowej) linii, aby przejść do Google i porównać tę konkretną treść z podobnymi treściami już opublikowanymi w Internecie. Idealne do znalezienia, skąd pochodzi plagiat.

Funkcja porównania
15. Wyklucz określony adres URL
Jeśli nie chcesz wykryć plagiatu dla określonego adresu URL? Wystarczy wstawić ten adres URL w polu Wyklucz adres URL, a zostanie to zrobione automatycznie, Skopiowane (plagiatowe) treści z tego adresu URL nie będą liczone jako plagiat.

Specjalny adres URL
16. API Plagiatism Checker
Jeśli chcesz opracować wielozadaniowy system wykrywania plagiatów w czasie rzeczywistym, wbudowany w twoją stronę internetową, mamy twoje plecy. Interfejs API Plagiarism Checker oferuje doskonałe rozwiązanie integracji API. To całkowicie eliminuje potrzebę sprawdzania każdego artykułu indywidualnie dla każdego ucznia i pozwala zaoszczędzić wiele godzin pracy i bólu głowy. Możesz sprawdzić plagiat wielu esejów, prac dyplomowych lub zadań swoich uczniów za pomocą jednego kliknięcia. Działa to również świetnie w przypadku dużych witryn internetowych, które często przyjmują dziesiątki artykułów od autorów.

17. Wtyczka WordPress Checker plagiatowa
Narzędzie do sprawdzania plagiatów Small SEO Tools ma również swoją wersję wtyczki WordPress do sprawdzania plagiatu. Dzięki temu nie musisz tracić cennego czasu na kopiowanie i wklejanie całej treści postu. Po prostu zainstaluj wtyczkę i za każdym razem, gdy pracujesz nad nowym postem lub zawartością strony, kliknij przycisk „Sprawdź plagiat”, a wtyczka automatycznie rozpocznie sprawdzanie pełnej treści, zdanie po zdaniu. Możesz także porównać plagiat zawartości we wtyczce, klikając zdania. Dzięki tej wtyczce nie musisz się martwić kradzieżą treści lub wyszukiwarkami karającymi twoją witrynę za powielanie treści.

ZNACZENIE WYKRYWANIA PLAGIARYZMU
Czy to wiesz, czy nie, plagiat w jakiś sposób wpływa na ciebie. Nie ma znaczenia, czy jesteś twórcą treści, czy osobą, która je wykorzystuje, plagiat wpływa na nas wszystkich.

Jako twórca treści (pisarz, autor, badacz, student, freelancer, blogger, menedżer mediów społecznościowych itp. To nie jest wiadomość, że powinieneś regularnie sprawdzać, aby upewnić się, że nikt nie kopiuje treści bez Twojej zgody lub uznania.


 
Co więcej, przed opublikowaniem lub przesłaniem treści należy zawsze uruchomić narzędzie do wykrywania plagiatu, aby mieć pewność, że praca nie zawiera plagiatu.

Dlaczego? Ponieważ plagiat jest aktem nieuczciwości akademickiej, naruszeniem etyki dziennikarskiej, a przede wszystkim przestępstwem wydawniczym.


 
Jako taki, nie chcesz padać ofiarą. Jeśli twoje dzieło zawiera plagiat, umyślnie lub przez nieświadomość, możesz spotkać się z poważnymi karami, w tym:

Legalne Akcje
Zwrot pieniężny i grzywny
Uszkodzona reputacja
Nie wspominając o innych konsekwencjach, takich jak kary za powielanie treści SEO i obniżenie pozycji w rankingu, utrata zaufania, możliwe sankcje akademickie i inne.

Teraz, na drugim końcu spektrum, jako konsument treści lub użytkownik (czytelnik, profesor lub nauczyciel, który sprawdza pracę uczniów, klient niezależnych pisarzy itp.), Równie ważne jest sprawdzenie plagiatu przed zaakceptowaniem lub podjęciem działania na treści, które napotkałeś lub które przesłałeś.


 
I dlatego stworzyliśmy narzędzie do sprawdzania plagiatu od Small SEO Tools.

Kontroler plagiatów
To narzędzie zostało starannie zaprojektowane, aby pomóc w łatwym i szybkim wykryciu plagiatu w treściach cyfrowych.

Jest używany i cieszący się zaufaniem milionów ludzi na całym świecie i może pochwalić się tym, że jest jednym z najbardziej wyrafinowanych, bogatych w funkcje, przyjaznych dla użytkownika kontrolerów treści online.

Jednak postanowiliśmy uczynić go w 100% darmowym.

TWOJA KOLEJ!
Czy chcesz zobaczyć wszystkie te funkcje dla siebie? Zacznij korzystać z narzędzia już teraz. Jest w 100% ZA DARMO.

To narzędzie online na najwyższym poziomie jest niezwykle łatwe w użyciu, niezawodne i zapewnia niezwykle dokładne wyniki. Przydaje się to do sprawdzania plagiatu niezależnie od tego, czy Twoje treści to praca naukowa, post na blogu, ebook, artykuł, artykuł terminowy, treść strony docelowej, treść strony internetowej, treść w mediach społecznościowych, biuletyn e-mail i tak dalej.

Zbudowany przez nasz oddany zespół wysoce utalentowanych programistów, Plagiarism Checker zapewnia wyniki bardzo szybko. W rzeczywistości można oczekiwać wyników w zaledwie 0,83 sekundy na 1000 słów na wyszukiwanie.

Szanujemy prywatność użytkowników i dlatego nie zapisujemy twoich treści w naszym systemie. Gdy narzędzie zakończy sprawdzanie plagiatu w treści, automatycznie usuwa je z naszego systemu.

Przejdź do strony Plagiatism Checker, aby dowiedzieć się więcej o narzędziu, a także dowiedzieć się, jak go używać.

Popularne narzędzia SEO
Kontroler plagiatów
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.