Pobierz za darmo AdwCleaner

AdwCleaner to łatwe w użyciu narzędzie bezpieczeństwa, które pozwala w ciągu kilku sekund pozbyć się wszystkich programów typu adware na twoim komputerze, wykonując szybkie skanowanie.

Program wykrywa i eliminuje wszelkie adware, PUP / LPI (potencjalnie niechciany program), paski narzędzi lub aplikacje porywacza.

Bez wątpienia najlepszą rzeczą w programie jest jego interfejs i łatwość użycia. I nie musisz niczego instalować - wystarczy dwukrotnie kliknąć aplikację i zacząć z niej korzystać. Kolejne kliknięcie i możesz uwolnić się od niechcianych programów i pozostawić komputer bez skazy.

AdwCleaner to program, który znacznie poprawia bezpieczeństwo komputera, ponieważ wystarczy go pobrać i włożyć na dysk USB, aby go użyć i pozbyć się problemów na komputerze.
JAK USUNĄĆ ZŁOŚLIWE OPROGRAMOWANIE Z KOMPUTERA W PIĘCIU KROKACH
Zainfekowanie komputera jest zbyt łatwe. Nawet jeśli masz aktualny, aktywny program antywirusowy, nadal możesz przypadkowo kliknąć link, którego nie powinieneś, aw ciągu kilku sekund będziesz mieć złośliwe oprogramowanie aż do uszu. Każdy przypadek jest sam w sobie światem, ponieważ istnieje mnóstwo złośliwego oprogramowania z różnymi systemami infekcji. Niemniej jednak istnieje szereg podstawowych, ogólnych kroków, które można wykonać, aby wyleczyć komputer.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.