TeamViewer - bezpłatne pobieranie

TeamViewer to aplikacja, która umożliwia zdalne połączenie z wieloma stacjami roboczymi. Istnieje wiele aplikacji, które pozwalają na zdalne sterowanie różnymi systemami, ale TeamViewer jest skonfigurowany tak, aby był wyjątkowo dostępny, a jednocześnie potężny. Niezależnie od tego, czy zarządzasz działem IT, czy po prostu pomagasz sąsiadowi naprawić komputer, jest to aplikacja, którą warto zainstalować w systemie.

PROS
Przekazywanie kontroli: dzięki TeamViewer wszystkie strony instalują oprogramowanie, a następnie łączą się z sesją. Sterowanie komputerem może być następnie przekazywane od osoby do osoby, zamiast być ulicą jednokierunkową, jak to czasami bywa w przypadku tego typu oprogramowania.

Sesje drużynowe: Oprogramowanie zyskuje swoją nazwę z jakiegoś powodu, ponieważ możesz połączyć wiele podmiotów w połączenie. Jest to świetne, gdy zarządzasz zespołem pracowników, ponieważ możesz przełączać się tam iz powrotem tam, gdzie potrzebujesz w danym momencie. Wiele połączeń jest podzielonych na zakładki, co ułatwia utrzymanie porządku i sprawdzanie, gdzie jesteś potrzebny.

Przesyłanie plików: Świetną funkcją jest możliwość przeciągania i upuszczania plików z jednego komputera na drugi. W ten sposób, jeśli pomagasz komuś rozwiązać problem, a on potrzebuje określonego pliku, nie musisz tracić czasu na pobieranie go na komputer lub przesyłanie go pocztą elektroniczną. Jeśli masz już plik, możesz go skopiować za pomocą kilku kliknięć.

CONS
Prywatność: TeamViewer ma w swoim programie zainstalowane oprogramowanie monitorujące, które wykrywa, kiedy podejrzewa się „wykorzystanie komercyjne”, ponieważ wymaga ono zakupu licencji do użytku komercyjnego. Rodzi to pewne pytania dotyczące prywatności twoich działań, nawet przy legalnym korzystaniu z oprogramowania.

LINIA DOLNA
Jeśli potrzebujesz rozwiązania, które pozwoli ci na zdalny dostęp do twoich komputerów lub połączenie się z komputerami twoich przyjaciół lub rodziny, darmowa wersja TeamViewer jest bardzo dobrą opcją. Nawet osoba nietechniczna nie powinna mieć problemu z nawiązaniem połączenia.

OPIS WYDAWCY
Z TeamViewer:
TeamViewer to rozwiązanie do zdalnego sterowania, udostępniania pulpitu i przesyłania plików, które działa za dowolną zaporą i proxy NAT. Aby połączyć się z innym komputerem, wystarczy uruchomić TeamViewer na obu komputerach bez konieczności instalacji. Przy pierwszym uruchomieniu automatyczne identyfikatory partnerów są generowane na obu komputerach. Wprowadź identyfikator partnera w TeamViewer, a połączenie zostanie nawiązane natychmiast.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.