Pobierz Netflix (Windows 8 i 10) (bezpłatny) na Windows

Oficjalna aplikacja Netflix na Windows10 umożliwia korzystanie z konta Netflix do strumieniowego przesyłania ulubionych filmów i seriali telewizyjnych w jakości HD bezpośrednio na komputer.

Netflix zapewnia dostęp do tysięcy programów telewizyjnych i filmów, od przebojowych filmów i dokumentów po niezależne programy i wielokrotnie nagradzane autorskie seriale i filmy stworzone przez samą usługę.

Netflix przygotuje rekomendacje, które będą dokładniejsze, im więcej oglądasz, ponieważ gromadzi sugestie, które uwzględniają podobne filmy i gatunki, a także biblioteki innych osób, które również oglądały Twój program. Alternatywnie możesz przeglądać różne kafelki w dziesiątkach tysięcy podgatunków. Możesz oglądać bez ograniczeń.

Aplikacja zapewnia strumieniowanie w jakości HD w pełnej jakości, podobnie jak wersja strony internetowej, a także pozwala na tworzenie wielu profili dla każdego członka rodziny. Korzystanie z aplikacji wymaga płatnej subskrypcji Netflix. Jakość przesyłanych strumieniowo filmów zależy od stabilności i szybkości połączenia sieciowego, a także od poziomu, który subskrybujesz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.