Everest Ultimate Edition - do pobrania za darmo

Everest Ultimate Edition to rozbudowany generator diagnostyki i raportów systemowych, który cierpi na poważną wadę operacyjną. Interfejs drzewa plików ułatwia wyszukiwanie i przeglądanie informacji o systemie. Program oczekuje pewnej satysfakcji użytkownika. Poszczególne elementy systemu nie są wyjaśnione, chociaż prosta obsługa funkcji jest opisana w pliku pomocy.

Everest Ultimate Edition wyświetli większość faktów na temat twojego systemu. Dzieląc system na 15 obszarów, szybko i przy niewielkich zasobach wymieniono szczegółowe informacje o sprzęcie i dużej części oprogramowania. Wystarczy jedno kliknięcie, aby znaleźć informacje o procesorze, płycie głównej i systemie operacyjnym. Bez otwierania komputera ta aplikacja może wyświetlać listę urządzeń PCI i ich stanów operacyjnych. Tam, gdzie ten program świecił i nie działał w swoich funkcjach pisania raportów. Szybkie raporty były tak szybkie, jak obiecano. Informacje o wybranym systemie są przechwytywane, a raport jest zapisywany w ciągu kilku sekund w formacie tekstowym lub HTML. Jednak nasi testerzy stwierdzili, że pełny kreator raportów systemu działałby w amoku. Kreator wygeneruje raporty dla każdego testowanego obszaru systemu. W końcu zajęłoby prawie wszystkie dostępne zasoby systemowe i sam się zawiesił oraz niektóre inne aplikacje.

Demo wyłącza wyświetlanie niektórych informacji o systemie, ale nie za dużo, aby uniemożliwić dokładne przetestowanie programu. Działa dobrze, z wyjątkiem funkcji Kreatora raportów. Każdy, kto potrzebuje zebrać szczegółowe informacje o systemie i zapisać je w prostych plikach, powinien dać tej wadliwej, ale przydatnej diagnostyce szansę.

OPIS WYDAWCY
Od Lavalys:
Everest Ultimate Edition pomaga podczas instalacji, optymalizacji lub rozwiązywania problemów z komputerem, zapewniając wszystkie informacje na temat systemu - od urządzeń i zainstalowanych sterowników po zabezpieczenia i wskaźniki stabilności systemu operacyjnego.

Więcej niż tylko informacje o systemie, Everest Ultimate Edition oferuje również kompleksowe funkcje analizy porównawczej i monitorowania sprzętu z raportowaniem w czasie rzeczywistym. Wykorzystaj te potężne narzędzia, aby porównać wydajność swojego systemu z innymi systemami i zapobiec przegrzaniu, problemom z zasilaniem i awariom sprzętu.

Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, Everest Ultimate Edition jest intuicyjny nawet dla najbardziej początkujących użytkowników komputerów, ale jest również w pełni wyposażony w funkcje potrzebne profesjonalistom.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.