Pobieranie DirectX 11 (2020 najnowsze) na Windows 10, 8, 7

Microsoft DirectX 11 to grupa technologii zaprojektowanych w celu uczynienia komputerów z systemem Windows idealną platformą do uruchamiania i wyświetlania aplikacji bogatych w elementy multimedialne, takie jak kolorowa grafika, wideo, animacja 3D i bogaty dźwięk. Narzędzie zawiera aktualizacje zabezpieczeń i wydajności, a także wiele nowych funkcji we wszystkich technologiach, do których dostęp mają aplikacje korzystające z interfejsów API DirectX.

Środowisko wykonawcze Microsoft DirectX® dla użytkowników końcowych zapewnia aktualizacje 11 i wcześniejszych wersji DirectX - podstawowej technologii Windows®, która napędza szybkie multimedia i gry na PC.

Direct3D 11 jest obecnie dostępny i gotowy do użycia przez Twoją grę, aby wykorzystać najnowsze funkcje sprzętu wideo, a także maszyny obecnej generacji. Ta rozmowa przybliża Ci działanie interfejsu API, zawiera porady dotyczące uruchomienia renderera, prezentuje przegląd najważniejszych funkcji i pokazuje, jak wdrożyć aplikację. Uczestnictwo w tym wykładzie jest wysoce zalecane, jeśli bierzesz udział w innych prezentacjach aplikacji.

Należy pamiętać, że środowisko wykonawcze DirectX (Direct3D, DirectInput, DirectSound) nie jest częścią tego pakietu, ponieważ jest częścią systemu operacyjnego Windows i dlatego nie można go zainstalować ani odinstalować. Aktualizację środowiska wykonawczego DirectX osiąga się, instalując najnowszy dodatek Service Pack lub uzyskując nowszą wersję komputera z systemem Windows.

Microsoft DirectX 11 jest zawarty w Windows 7 i Server 2008 R2. Dla tej wersji nie ma samodzielnego pakietu aktualizacji. Możesz zaktualizować DirectX, instalując dodatek service pack i aktualizację wymienioną poniżej. Aby dalej zaktualizować DirectX, musisz zaktualizować system operacyjny.

Program jest zawarty w systemach Windows 8, Windows RT i Windows Server 2012. Nie ma samodzielnego pakietu aktualizacji oprogramowania. Tę wersję DirectX można zainstalować tylko za pośrednictwem Windows Update w Windows 8, Windows RT i Windows Server 2012.

Narzędzie jest zawarte w Windows 8.1, Windows RT 8.1 i Windows Server 2012 R2. Nie ma samodzielnego pakietu aktualizacji dla aplikacji. Tę wersję DirectX można zainstalować tylko za pośrednictwem Windows Update w Windows 8.1, Windows RT 8.1 i Windows Server 2012 R2.

DirectX 11 i DirectX 12 są dołączone do tych wersji systemu Windows. Aktualizacje będą dostępne za pośrednictwem Windows Update. Dla tych wersji DirectX nie ma osobnego pakietu.

Microsoft DirectX 11 jest licencjonowany jako darmowy dla systemu operacyjnego / platformy Windows PC (32-bit i 64-bit) od składników bez ograniczeń. DirectX11 jest dostępny do pobrania dla wszystkich użytkowników oprogramowania!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.