Serwer TeamSpeak 3 (TS3) do pobrania za darmo

TeamSpeak 3 to nie tylko rozszerzenie swoich poprzedników, ale raczej całkowite przepisanie w C ++ zastrzeżonego protokołu i podstawowej technologii. Dzięki ponad dziewięcioletniemu doświadczeniu i wiodącej pozycji w branży VoIP, nasi inżynierowie stworzyli elastyczne, wydajne i skalowalne rozwiązanie, które daje możliwość dostosowania i dostosowania potrzeb głosowych w dowolny sposób.

Nowi użytkownicy i weterani TeamSpeak będą teraz cieszyć się zupełnie nowym doświadczeniem w komunikacji głosowej dzięki niezrównanej funkcjonalności TeamSpeak 3 i nowym, potężnym funkcjom.

Nowe funkcje

Nasze oprogramowanie TeamSpeak 3 nowej generacji zostało znacznie ulepszone w porównaniu do swoich poprzedników. Po pierwsze, zarówno Klient, jak i Serwer są teraz dostępne jako elastyczne rozwiązanie wieloplatformowe dla Windows (32-bit i 64-bit), Mac OS X (Intel i PPC) i Linux (32-bit i 64-bit). Wszystkie platformy są w 100% kompatybilne z funkcjami i bogate w funkcje, więc niezależnie od używanej platformy, wszystkie nowe funkcje będą dostępne na wszystkich platformach w dniu premiery TeamSpeak 3.

Nasi inżynierowie przepisali kod od podstaw, używając C ++, aby poprawić wydajność i kompatybilność TeamSpeak. Umożliwia to tworzenie natywnych plików binarnych TeamSpeak 3 z tej samej bazy kodu dla różnych docelowych systemów operacyjnych.

TeamSpeak 3 zawiera także solidny wieloplatformowy zestaw programistyczny (SDK), który umożliwia w pełni funkcjonalną integrację głosową z istniejącymi produktami lub usługami, w tym grami online, światami wirtualnymi, programami edukacyjnymi, symulatorami wojskowymi lub dowolną aplikacją, w której wymaga nawet tysiące użytkowników krystalicznie czysta, jednoczesna komunikacja głosowa.

Poprawiona jakość głosu i opóźnienie

Jakość głosu TeamSpeak 3 jest naprawdę rewolucyjna. Dzięki całkowicie nowym kodekom, automatycznej regulacji mikrofonu, zaawansowanej redukcji szumów i eliminacji echa TeamSpeak 3 oferuje tylko najwyższą jakość komunikacji głosowej. Użytkownicy mogą wreszcie pożegnać się z echem, sprzężeniami zwrotnymi i szumami w tle, gdy pojawiła się ewolucja jakości komunikacji głosowej. Ponadto znacznie zmniejszyliśmy opóźnienie (czas potrzebny na „usłyszenie” Twojego głosu po drugiej stronie) w porównaniu z TeamSpeak 2 i innymi rozwiązaniami do komunikacji głosowej.
Podnoszenie poprzeczki

TeamSpeak 3 został zaprojektowany z myślą o najnowocześniejszym sprzęcie. Dzięki temu będzie miał pełną obsługę najnowszych kluczy G firmy Logitech®, a także innych niezapowiedzianych producentów sprzętu.

Możliwe jest także łączenie się z wieloma serwerami jednocześnie za pomocą „kart” podobnych do tego, które można znaleźć w większości przeglądarek internetowych, dzięki czemu możesz administrować lub uczestniczyć w wielu serwerach TeamSpeak 3 jednocześnie. Ponadto dostępna jest obsługa wielu urządzeń audio i wyjść na jednocześnie podłączonych serwerach. Preferowane serwery są teraz przechowywane jako zakładki, podobnie jak twoja ulubiona przeglądarka internetowa.

Oszałamiające efekty dźwiękowe 3D

TeamSpeak 3 oferuje teraz w pełni zintegrowaną obsługę dźwięku 3D, która umożliwia przestrzenne umieszczanie efektów dźwiękowych i strumieni audio. Stwarza to iluzję umieszczenia źródła dźwięku w dowolnym miejscu w trójwymiarowej przestrzeni, w tym za, na lewo, na prawo, powyżej lub poniżej słuchacza. Możliwości i zastosowania dźwięku 3D są praktycznie nieograniczone dzięki TeamSpeak 3. Inni użytkownicy TeamSpeak mogą być praktycznie umieszczeni wokół twojej własnej słyszalnej pozycji. Umieść gospodarzy konferencji przed uczestnikami lub kolegami z drużyny wokół własnej pozycji gracza. Nie jest wymagany żaden specjalny sprzęt. Po prostu użyj zestawu słuchawkowego lub głośników 5.1 / 7.1, aby cieszyć się przestrzennym dźwiękiem.

Potężny system uprawnień

Serwer TeamSpeak 3 ma całkowicie zmieniony, hierarchiczny system uprawnień z możliwością dynamicznego tworzenia, definiowania i stosowania uprawnień grupowych według własnego uznania. Zapewnia to administratorom serwerów doskonałą kontrolę i skuteczne narzędzia do zarządzania i budowania sieci społecznościowych.

Poprawione bezpieczeństwo i prywatność

TeamSpeak 3 wprowadza nowy system uwierzytelniania. Zamiast używać kombinacji nazwy użytkownika i hasła, TeamSpeak 3 Client tworzy unikalne tożsamości, które są przechowywane i śledzone przez każdy serwer TeamSpeak 3, z którym się łączysz. W przypadku administratorów eliminuje to potrzebę ręcznej rejestracji nazwy użytkownika i hasła na serwerze i pozwala administratorom przypisać zestaw uprawnień do Twojej tożsamości, które mogą być automatycznie przywoływane przez serwer przy każdym połączeniu. Efektem końcowym jest poprawione bezpieczeństwo i poprawiona administracja dzięki wyeliminowaniu problemów z nazwą użytkownika i hasłem, skutecznie sprawiając, że proces administrowania użytkownikami jest znacznie mniej uciążliwy niż kiedykolwiek wcześniej.

Przyjaciele i wrogowie

Śledź swoich znajomych (i wrogów) za pośrednictwem nowej listy przyjaciół / wrogów TeamSpeak 3. Po dodaniu przyjaciela lub wroga klient TeamSpeak 3 zapamiętuje unikalną tożsamość twojego przyjaciela lub wroga, niezależnie od tego, czy zmieniają oni swój wygląd / pseudonim i niezależnie od tego, z którym serwerem jesteś podłączony. TeamSpeak 3 pozwala przypisać niestandardowy pseudonim do znajomych i może odtwarzać niestandardowe wydarzenie dźwiękowe, gdy Twoi znajomi są online. TeamSpeak 3 śledzi także datę „ostatniej wizyty” twoich znajomych / wrogów i pozwala ci trwale wyciszyć / zignorować twoich wrogów.

Przyjazny dla zapory transfer plików

Zmaksymalizuj współpracę online dzięki nowym funkcjom przesyłania plików TeamSpeak 3. W zależności od uprawnień użytkownicy mogą rekurencyjnie przesyłać lub pobierać pliki dla poszczególnych kanałów lub do wspólnego drzewa folderów. Wszystkie pliki są przechowywane bezpośrednio na serwerze TeamSpeak 3. Użytkownicy nie muszą się już martwić, jak skonfigurować FTP lub bałagan przy skomplikowanych problemach z zaporą lub innymi rozwiązaniami udostępniania plików. TeamSpeak 3 sprawia, że ​​udostępnianie plików jest dziecinnie proste.

Ulepszony system licencjonowania

TeamSpeak 3 Server wprowadza całkowicie nowy system licencjonowania zawierający uproszczone, automatyczne i skuteczne śledzenie wszystkich twoich licencjonowanych serwerów. Poprzedni, żmudny proces „rejestracji przez IP” został zastąpiony zaszyfrowanym kluczem, który umożliwia automatyczne śledzenie i licencjonowanie środowiska serwera TeamSpeak 3 Server. Jako dodatkową opcję klient TeamSpeak 3 może również wskazać użytkownikom, kto jest dostawcą hosta, i podać link do Twojej witryny.

Co nowego:

Ważny

Kanał z przestarzałymi kodekami (Speex / CELT) jest aktualizowany, aby zamiast niego używać Opus.
Dodany

Polecenie zapytania `privilegekeylist` zwraca teraz również` token_customset`.
Polecenie zapytania `channelellist` ma nową opcję` -banery`
Zmieniono

Z powodu obniżonej wydajności na większych serwerach nowy system podpowiedzi został domyślnie wyłączony.
Wprowadzono dalsze ulepszenia w zakresie obsługi limitów i opóźnień w przypadku większych serwerów.
Naprawiony

Dodanie lub usunięcie użytkownika w grupach ServerQuery mogło zwrócić nieprawidłowe kody błędów.
Właściwa zmiana `serverinstance_guest_serverquery_group` zapewnia, że ​​można przypisać tylko grupy ServerQuery.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.