Pobierz Gacha Life PC od Lunime

Witamy w Gacha Life PC!
1/24/2020 - Nowa aktualizacja wydana

Ubierz własne postacie i gachę za darmo! Możesz spersonalizować swoją postać za pomocą różnych fryzur, części odzieży, broni i nie tylko! Przenieś do 8 znaków w tryb Studio i skonfiguruj niesamowite sceny, aby udostępnić je innym!

Ta wersja Gacha Life na PC to tylko wersja demonstracyjna pełnej wersji. Możesz grać w pełną wersję w Google Play lub iOS, która zawiera więcej funkcji, takich jak czat online, tabele wyników i wiele więcej!
Zagrajmy w Dress Up!
Przygotuj się na nową przygodę w Gacha Life! Ta darmowa gra ubieranki jest idealna dla graczy, którzy uwielbiają ubierać urocze awatary. Pozwól, aby fashionistka w Tobie szybowała, wybierając spośród szerokiej gamy sukienek, koszul, fryzur i nie tylko. Możesz nawet wybrać broń swojej postaci. Ta gra RPG oferuje wiele opcji, dzięki czemu jej gracze mogą twórczo wyrazić siebie.

Dress It Up the Gacha Way
Gacha to słowo pochodzące z japońskich zabawek i gier wideo. Jest to mechanika, w której odblokowujesz postacie poprzez monetyzację, wirtualną walutę i zbieranie punktów. Obecnie dostępnych jest kilka dużych gier Gacha do pobrania, w tym Gacha Studio, Gachaverse i, oczywiście, Gacha Life. Gry Gacha koncentrują się na umożliwieniu graczom tworzenia postaci i historii do odgrywania ról.

W Gacha Life gracze mogą tworzyć spersonalizowane postacie w stylu anime i ubrać je w ulubiony strój. Do wyboru są setki ubrań, czapek, koszul, a nawet broni, dzięki czemu możesz swobodnie odkrywać różne style mody. Co więcej, możesz zmienić atrybuty fizyczne swojej postaci, w tym włosy, oczy, usta i inne. Gra ma nawet nowe przedmioty i pozy, których nigdy wcześniej nie widziałeś w innych grach Gacha. Bardziej ekscytujące jest to, że w grze jest teraz 20 miejsc dla postaci. Dzięki temu możesz ubierać więcej postaci.

Po przebraniu wybranego awatara możesz przejść do trybu Studio, aby skonfigurować sceny. Aplikacja umożliwia wprowadzanie tekstów dla postaci i wybieranie tła. Możesz także łatwo łączyć wiele scen, aby tworzyć szkice.

Jeśli chcesz odpocząć od przebierania się, możesz także wypróbować mini-gry oferowane przez aplikację. Możesz spróbować złapać samorodki kurczaka, które spadają z nieba, lub dać królikom cukierki. Granie w mini-gry daje ci klejnoty w nagrodę, których możesz użyć do zakupu bardziej uroczych strojów.

Dzięki tej wersji fani gry mogą grać ze swoimi awatarami na znacznie większym ekranie. Jednak wersja na PC ma dość ograniczone opcje. Po pierwsze, nie ma pełnej wersji gry. Ponadto niektóre funkcje z wersji mobilnej nie są uwzględnione. Brakuje między innymi czatu online i tabel wyników. Aby je mieć, musisz pobrać aplikację na swoje telefony komórkowe lub emulatory na komputer.

Nadzór rodzicielski jest zalecany
Kolejną rzeczą, która może zniechęcać Cię do tej gry, jest fakt, że promuje ona treści dla dorosłych. Nie bierz ich w niewłaściwy sposób. Gacha Life to w zasadzie gra w papierowe lalki, zainstalowana na twoim komputerze. Ubierasz swoją postać i dajesz jej scenę, z której możesz nagrać film. Ponieważ jednak daje graczom swobodę robienia wszystkiego, co chce z awatarami, gracze mogą tworzyć sceny zawierające ciemne, dojrzałe, a nawet makabryczne sytuacje. Ponadto mogą publikować je w niektórych witrynach do udostępniania wideo, takich jak Youtube.

Ale to dotyczy odtwarzacza, a nie aplikacji. Jedyne, co robi aplikacja, to stworzenie platformy do doskonalenia kreatywności i wyobraźni. Jeśli tak się dzieje, że dziecko gra w tę grę - a jest to bardziej prawdopodobne, ponieważ jest ona przeznaczona dla młodszych odbiorców - zaleca się nadzór rodzicielski. Ale nie zaszkodzi, jeśli programiści usuną niektóre postacie postaci, które można wykorzystać do tworzenia treści seksualnych.

Naprawdę niewiele oferuje
Podsumowując, Gacha Life może spodobać się tylko przypadkowym graczom, którzy lubią przebierać się. Gra nie oferuje wiele, jeśli chodzi o rozgrywkę, aby mieć wyższą wartość powtórki. Co więcej, nie ma również godnych uwagi nagród ani wyzwań. Wersja na PC jest również dość ograniczona, jeśli chodzi o funkcje. Być może ta gra spodoba się tylko tym, którzy chcą tworzyć storyboardy w zabawny i kolorowy sposób.

PROS

Więcej dostępnych miejsc na znaki
Rozbudowane opcje dostosowywania
Elastyczne opcje fabuły
Prosty interfejs
CONS

Mini gry Lackluster
Może być platformą do tworzenia sprośnych treści
Całkiem ograniczone funkcje
Brak godnych uwagi nagród i wyzwań
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.