Pobierz uTorrent na Windows - darmowa najnowsza wersja

Funkcje obecne w innych klientach BitTorrent są dostępne w µTorrent, w tym planowanie, priorytetyzacja przepustowości, automatyczne pobieranie RSS i kompatybilność z BitComet-Mainline DHT. µTorrent obsługuje również wymianę równorzędną i wspólną specyfikację szyfrowania protokołu (zgodny z Vuze / Azureus 2.4.0.0 i nowszymi oraz BitComet 0.63 i nowszymi).

W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych klientów torrent, µTorrent nie pochłania cennych zasobów systemowych; w rzeczywistości program zwykle działa na ok. 6 MB pamięci. µTorrent jest zawarty w jednym pliku wykonywalnym, mniejszym niż 1 MB.

Dodatki zawarte:

Ikona BitTorrent Labs do paska stanu
Pozycje menu pomocy dla pakietu i laboratoriów BitTorrent
Zmień ustawienia logowania, aby usunąć OpenX
Skrót klawiaturowy, aby odświeżyć reklamy teraz
Nakładaj obraz po najechaniu myszką „i”
Niestandardowy PDD
Obsługa Teredo Tunneling / IPv6
Obsługa UPnP dla wszystkich wersji systemu Windows
Wymiana rówieśnicza
Szyfrowanie protokołu
Opcje dostosowywania ikon, grafiki paska narzędzi i wymiany ikon stanu są ogromne, możesz nawet stworzyć własne. µTorrent zawiera obsługę lokalizacji i obsługuje język; dlatego automatycznie zmieni się na język systemu.

Oprogramowanie µTorrent zostało zaprojektowane tak, aby wykorzystywać tylko minimalne zasoby, a jednocześnie oferuje funkcjonalność porównywalną z większymi klientami BitTorrent. µTorrent jest bardzo łatwy w obsłudze; aktualizacje programu nie są planowane i są wydawane tylko po dokładnym przetestowaniu. Ten produkt jest dostępny dla wszystkich głównych wersji systemu Windows.

µTorrent zapewnia wysoką jakość usług w niewielkim opakowaniu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.