ROBLOX na Windows do pobrania za darmo

Światy przypominające klocki Lego zaprojektowane dla dzieci
ROBLOX to internetowy zestaw światów, zbudowany z wirtualnego zestawu Lego, w którym mogą bawić się dzieci w każdym wieku.

Zbuduj swój świat!
 

Aby w pełni wykorzystać ROBLOX, musisz się zarejestrować, co daje ci konfigurowalną postać i nieruchomości w grze, z którymi możesz się bawić. Istnieją dwa rodzaje kont ROBLOX - darmowy i premium - a uprawnienia dostępne dla każdego z nich oczywiście się różnią. W świecie online możesz używać różnych klocków, aby budować, co chcesz. Jeśli potrzebujesz inspiracji, możesz spojrzeć na światy innych użytkowników lub utworzone przez nich gry ROBLOX.

Cegła po cegle
 

Pierwszą rzeczą, która uderzy cię w ROBLOX, jest to, że jest trochę niezręczny. Z pewnością jest bezpieczny dla dzieci, ale nie jest tak naprawdę intuicyjny. Jednak dla ciekawskich i pewnych technicznie pewnych dzieci i nastolatków może to być bonus. Z tym, co możesz zrobić, jest duża swoboda, o ile masz cierpliwość! Budowanie jest bardzo podobne do Lego - robisz rzeczy z różnych cegieł. Z czasem i wysiłkiem możesz budować ogromne i złożone budynki.

Stworzone przez użytkownika ROBLOX światy i gry są imponujące, ale niestety silnik gry nie jest świetny, a aparat może być bardzo denerwujący, ponieważ obraca się i wyskakuje z ekranu najwyraźniej losowo. Mimo to ROBLOX jest naprawdę bardzo popularny i ma żywą społeczność online, więc niektóre dzieci oczywiście to lubią!

Twórz i udostępniaj
 

ROBLOX to świetny pomysł - pozwalając dzieciom tworzyć własne światy online, którymi mogą się dzielić z przyjaciółmi - ale jest dość szorstki.

Chcesz sprawdzić więcej aplikacji i oprogramowania? Odkryj najlepsze gry, takie jak Minecraft, na naszej stronie Rozwiązania.

PROS

Dużo twórczej swobody
Mnóstwo światów stworzonych przez użytkowników do eksploracji i zabawy
Bezpieczny dla dzieci
Login rodzica do zarządzania kontem dziecka

CONS

Gra jest dość błędna
Strona internetowa jest nieintuicyjna
Ograniczone funkcje dla członków nieopłacających
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.